Yhteystiedot Ja tarjouspyyntölomake

PALVELEMME PIRKANMAALLA

Lentokentänkatu 9 C
33900 Tampere
010 322 5900
tampere@winclean.fi

Palvelemme Pirkanmaalla:

Ylläpitosiivous

Milla Kouri
Palveluesimies
050 309 0009
milla.kouri@winclean.fi


Minna Varvio
Palveluesimies
050 325 9950
minna.varvio@winclean.fi


Piia Viljanen
Palvelupäällikkö
050 401 3009
piia.viljanen@winclean.fi

Rakennussiivous ja erikoispuhdistukset

Milla Ärlig
Palveluesimies
0400 503 308
milla.arlig@winclean.fi

Kanta-Hämeen toimistomme uusi osoite on
Pietiläntie 5

13130 Hämeenlinna
010 322 5900
hameenlinna@winclean.fi

Palvelemme Kanta-Hämeessä:

Mari Koskinen
Palveluesimies
050 301 6797
mari.koskinen@winclean.fi


Piia Viljanen
Palvelupäällikkö
050 401 3009
piia.viljanen@winclean.fi

Winclean Turku Oy

Eerikinkatu 2 B17
20100 Turku
010 322 5900
turku@winclean.fi

Palvelemme Varsinais-Suomessa:

Winclean Turku Oy

Merina Ahti
Palveluesimies
050 4750715
merina.ahti@winclean.fi


Helena Vuorio
Palvelujohtaja
050 379 5351
helena@vuorio@winclean.fi


Heidi Laaksonen (ent. Rouhiainen)
Toimitusjohtaja
050 379 5245
heidi.laaksonen@winclean.fi

Yrityssiivous/Ylläpitosiivous

Pia Räsänen
Myyntipäällikkö
050 343 3528
pia.rasanen@winclean.fi


Vuokko Laakkonen
Asiakkuuspäällikkö
050 434 6995
vuokko.laakkonen@winclean.fi

Rakennussiivous ja erikoispuhdistukset

Milla Ärlig
Palveluesimies
0400 503 308
milla.arlig@winclean.fi

Taloushallinto

010 322 5900
laskutus@winclean.fi


Johanna Alajoki
Toimitusjohtaja
johanna.alajoki@winclean.fi


Miikka Alajoki
Talousjohtaja
miikka.alajoki@winclean.fi



Jätä meille tarjouspyyntösi alla olevan tarjouspyyntölomakkeen kautta.


Ota meihin yhteyttä alla olevan yhteydenottolomakkeen kautta.


Kaikki sähköpostit ovat muodossa: etunimi.sukunimi@winclean.fi

*010-alkuiset numerot: matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).